Biz İşimizi Nasıl Yapıyoruz ?

Biz İşimizi Nasıl Yapıyoruz ?

Biz sıradan fotoğraf çekmiyoruz. Annenin bile henüz görmediği o muhteşem anları yakalamaya çalışıyoruz.

Biz İstanbul genelinde 18 bayan fotoğrafçı ve 4 kameramanla hizmet veriyoruz. Bu yüzden geniş bir ekibe sahibiz.

Müşteri memnuniyeti daima ilk önceliğimizdir. Bu yüzden sosyal medyada 30.000 takipçiye sahibiz. Bizi tercih eden tüm anne ve anne adaylarına teşekkür ederiz, iyi ki varsınız.

Çalışma sürecimiz nasıl mı işliyor ?

Öncelikle, erken doğumu da göz önünde bulundurarak 2-3 ay öncesinden bizimle iletişime geçmenizi ve randevu açtırmanızı öneriyoruz. Son ana bırakılan çekim talepleri için, öncelik randevulu ailelerimize verildiğinden, yoğunluk durumuna göre o an müsait bir arkadaşımız var ise yönlendirebiliyoruz.

Hangi çekim paketimizi seçtiğinizi belirledikten sonra, bizi aradığınızda arkadaşımız size yardımcı olarak randevunuzu açıyor. Bu formumuz da anne ve baba bilgileri, iletişim bilgileriniz, hastane ve doktor bilgisi, bebek cinsiyet gibi takibimizi kolaylaştıracak gerekli alanlar bulunuyor.

Doldurulan bu randevu formunu sistemlerimize kaydediyor ve son hamilelik sürecinizi sizlerle birlikte takip ediyoruz.

Sezaryen doğumlarda doktorunuz tarih belirlediği anda bize bildiriyorsunuz, çekim için programlandığı zamanda, doğumdan yaklaşık olarak bir saat önce çekimi gerçekleştirecek arkadaşımız, hastanede yanınızda oluyor ve doğum öncesi çekimleri ile çalışmamıza başlıyor ve çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Eğer normal doğum bekliyorsak veya her hangi bir erken doğum belirtisi ile, hastaneye doğru yola çıktığınızda saat farketmeksizin, 7/24 çağrı merkezi numaramız dan veya iletişim bölümündeki mobil numaralar üzerinden siz veya eşiniz bizlere ulaşıyorsunuz. Durumunuz hakkında bilgi alıp, en yakın ekipten fotoğrafçı bir arkadaşımızı size yönlendiriyoruz.

Fotoğrafçı arkadaşlarımızın tamamı bayan ve eğitimli profesyonel fotoğrafçılardan oluşmaktadır. Çekim yapabilmek için tüm ekip arkadaşlarımız gerekli eğitimlerini almış, belge ve sertifikalara sahiptirler. Doğum zamanından önce kontrollere gittiğinizde, doktorunuza bilgi vermenizi ve çekim için izin almanızı öneririz.

Her bir fotoğrafçı arkadaşımızın yüzlerce çekim tecrübesi olduğunu bilmenizi ve çekim yapacağımız hastane hangisi olursa olsun 30 ila 90 dakika gibi kısa bir zaman aralığında yetişebildiğimizi belirtmek isteriz. 

Burası Sanat fotoğraf, bizim en iyisini yapmak gibi bir zorunluluğumuz var…