.

Kristal Set Albüm Paket – Doğum Günü Fotoğrafçılığı

Satış Fiyatı : 1700 TL
Kampanyalı Satış Fiyatı

1350 TL
20

Yavrunuzun doğum gününü unutulmaz kılmak istermisiniz ? Dilerseniz evinizde, dilerseniz istediğiniz mekanda bizler yanınızdayız. Büyüdüğünde anı olarak kalacak bu mutlu gününü ona hediye edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

ÖRNEK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

PAKET KAPSAMI:

· Hava şartları uygun ise, doğum günü başlamadan 1-2 saat önce bahçe alanı veya ailenin istediği mekana yakın bir bölgede 1-2 saatlik dış mekan çekimi gerçekleştirilir. Daha sonra doğum günü kutlanan mekanda çekimlere devam edilir. 
· Çekim süresi toplamda 4-5 saat sürmektedir,

 

İÇERİĞİ:

250-350 arası poz çekimi yapılır
1 Adet 30×60 Panaromik Kristal Kapaklı, Kalın kristal sayfalı, HD parlak baskılı Albüm hazırlanır

Albüme koyulacak fotoğraflara photoshop düzeltmesi uygulanır
50 Adet 10×15 boyutunda istediğiniz fotoğrafların baskısı yapılır
1 Adet Fotoğrafların tamamının olduğu DVD verilir

 

Herhangi bir gecikme yaşanmaması için paket ile ilgili olarak en az 1 hafta önceden kapora yatırılarak randevu alınması gerekmektedir.

 

TÜM ÇEKİMLER PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

 

NOTLAR:

*Siparişin veya hizmetin kesinleşmesi için, 100 TL kapora olarak randevu kesinleştirme aşamasında alınmaktadır, kalan miktar çekim günü nakit olarak çekime gelen arkadaşlara ödenir.

*Bilgi almak için iletişim bölümünde bulunan 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ veya GSM numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

*Çekimlere gelen arkadaşlarımızın yol veya kişisel giderleri için ek bir ücret talep edilmemektedir. Bazı iller ve yurtdışı çekimleri için çekime yönlendirilen arkadaşlarımızın yol, konaklama, yeme-içme, vize masrafları ayrıca tahsil edilir. Bu gibi durumlar için çekim süreleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir, lütfen bilgi alınız.

*Ödemenin tamamı alındıktan 3-4 iş günü içinde çekilmiş fotoğrafların tamamı sizlerin görebileceği formata dönüştürülerek DVD ile kargoya verilerek sizlere ulaştırılır. Albüm tasarımı için 50 adet fotoğraf seçerek, dizayn@sanatfotograf.com adresine fotoğraf numaralarını bildirdiğinizde, photoshop ve tasarım çalışmaları başlar,tasarımların tamamlanarak albümlerin basımı yapılır, ortalama 3-4 hafta içinde tarafınıza kargo ile ulaştırılmaktadır.

 

<< Geri dön

 

 

Bir Cevap Yazın

Etiketler