.

Doğum Hikayesi Video Çekimi

Satış Fiyatı : 1500 TL
Kampanyalı Satış Fiyatı

1200 TL
20

Unutulmayacak bir gününüzün hikayesini kayıt altına almak istemez misiniz? Yavrunuzun büyüdüğünde dünya ile tanıştığı bu ilk gününü görmesi, onu nasıl duygular yaşatır acaba, hiç düşündünüz mü?

Sizi Arayalım

ÖRNEK VİDEO


 

İÇERİĞİ:

Doğum öncesi, bekleme anları ve sonrası için parça parça video kaydı yapılır. Çekilen bu video kayıtları müzik eşliğinde montajlanarak, 5-10 dk’lık o en mutlu gününüzü anlatan bir klip haline getirilir.
Seyrettikçe o en mutlu gününüzü daima hatırlayacağınız bir görsel şölenin yanında, yavrunuz büyüdüğünde hayata dahil olduğu o ilk gününü hediye edebilirsiniz.

Hazırlanan montaj kaydı DVD olarak teslim edilir.
Paket ile ilgili olarak en az 1 hafta önceden randevu ve bilgi alınması gerekmektedir.

 

TÜM ÇEKİMLER PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI ve KAMERAMAN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

 

NOTLAR:

Siparişin veya hizmetin kesinleşmesi için 100 TL kapora, randevu kesinleştirme aşamasında alınmaktadır, kalan miktar çekim günü nakit olarak çekime gelen arkadaşlara ödenebilir.
Normal doğum ve sezaryen için ücret fark etmemektedir. Mesai saatleri dışında dahi olsa, iletişim bölümünde bulunan 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ veya GSM numaralarından bizlere ulaşabilir ve doğumun başlamak üzere olduğunu bildirebilirsiniz. Saat fark etmeksizin görevli bir arkadaşımız çekim için yönlendirilecektir.
Çekimlere gelen arkadaşlarımızın yol veya kişisel giderleri için ek bir ücret talep edilmemektedir. Bazı iller ve yurtdışı çekimleri için çekime yönlendirilen arkadaşlarımızın yol, konaklama, yeme-içme, vize masrafları ayrıca tahsil edilir. Bu gibi durumlar için çekim süreleri ve fiyatlar değişiklik göstermektedir, lütfen bilgi alınız.
Çekim ücretinin tamamının ödenmesiyle birlikte, herhangi bir özel istekte bulunulmadığı sürece ortalama 3-4 hafta içinde DVD niz hazırlanarak, tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

<< Geri dön

 

 

Bir Cevap Yazın

Etiketler