.

Dış Mekan Video Paketi ( indirim fotoğraf paketlerinden biri ile birlikte geçerlidir )

Satış Fiyatı : 1500 TL
Kampanyalı Satış Fiyatı

1000 TL
33

Dış mekan veya dilediğiniz özel mekanlarda çekimler gerçekleştirerek, unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Çocuklarınızın özel günlerinde yanınızdayız.

Sizi Arayalım

ÖRNEK VİDEO


İÇERİĞİ:

Ailenizin ve yavrunuzun dış mekan konsepti ile parça parça video kaydı yapılır. Çekilen bu video kayıtları müzik eşliğinde montajlanarak, 5-10 dk’lık bir klip haline getirilir.
Seyrettikçe bu güzel günü hatırlayacağınız bir görsel şölenin yanında, yavrunuz büyüdüğünde küçüklüğüne ait bu güzel gününü hediye edebilirsiniz.

Hazırlanan montaj kaydı DVD olarak teslim edilir.
Paket ile ilgili olarak en az 1 hafta önceden randevu ve bilgi alınması gerekmektedir.

 

TÜM ÇEKİMLER PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI ve KAMERAMAN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

 

NOTLAR:

Siparişin veya hizmetin kesinleşmesi için 100 TL kaparo, randevu kesinleştirme aşamasında alınmaktadır, kalan miktar çekim günü nakit olarak çekime gelen arkadaşlara ödenebilir.
Sorularınız ve randevu almak için, iletişim bölümünde bulunan 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ veya GSM numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.
Çekimlere gelen arkadaşlarımızın yol veya kişisel giderleri için ek bir ücret talep edilmemektedir. Bazı iller ve yurtdışı çekimleri için çekime yönlendirilen arkadaşlarımızın yol, konaklama, yeme-içme, vize masrafları ayrıca tahsil edilir. Bu gibi durumlar için çekim süreleri ve fiyatlar değişiklik göstermektedir, lütfen bilgi alınız.
Çekim ücretinin tamamının ödenmesiyle birlikte, herhangi bir özel istekte bulunulmadığı sürece ortalama 3-4 hafta içinde DVD niz hazırlanarak, tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

<< Geri dön

 

 

Bir Cevap Yazın

Etiketler