.

Doğum Günü Video Çekimi

Satış Fiyatı : 1500 TL
Kampanyalı Satış Fiyatı

1200 TL
20

Yavrunuzun doğum gününü unutulmaz kılmak istermisiniz ? Dilerseniz evinizde, dilerseniz istediğiniz mekanda bizler yanınızdayız. Büyüdüğünde anı olarak kalacak bu mutlu gününü ona hediye edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

ÖRNEK VİDEO


İÇERİĞİ:

Doğum gününüzün hikayesini anlatacak şekilde parça parça video kaydı yapılır. Çekilen bu video kayıtları müzik eşliğinde montajlanarak, 5-10 dak. lık bir klip haline getirilir.
Seyrettikçe bu mutlu günü hatırlayacağınız bir görsel şölenin yanında, yavrunuz büyüdüğünde bu güzel yaş gününü hediye edebilirsiniz.

Hazırlanan montaj kaydı DVD olarak teslim edilir.
Paket ile ilgili olarak en az 1 hafta önceden randevu ve bilgi alınması gerekmektedir.

 

TÜM ÇEKİMLER PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI ve KAMERAMAN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

 

NOTLAR:

Siparişin veya hizmetin kesinleşmesi için 100 TL kaparo, randevu kesinleştirme aşamasında alınmaktadır, kalan miktar çekim günü nakit olarak çekime gelen arkadaşlara ödenebilir.
Sorularınız ve randevu almak için, iletişim bölümünde bulunan 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ veya GSM numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.
Çekimlere gelen arkadaşlarımızın yol veya kişisel giderleri için ek bir ücret talep edilmemektedir. Bazı iller ve yurtdışı çekimleri için çekime yönlendirilen arkadaşlarımızın yol, konaklama, yeme-içme, vize masrafları ayrıca tahsil edilir. Bu gibi durumlar için çekim süreleri ve fiyatlar değişiklik göstermektedir, lütfen bilgi alınız.
Çekim ücretinin tamamının ödenmesiyle birlikte, herhangi bir özel istekte bulunulmadığı sürece ortalama 3-4 hafta içinde DVD niz hazırlanarak, tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

<< Geri dön

 

 

Bir Cevap Yazın

Etiketler