.

DVD Paket – Doğum Fotoğrafçılığı Fiyatları

Satış Fiyatı : 700 TL
Kampanyalı Satış Fiyatı

550 TL
21

Unutulmayacak o ilk anlar, ilk nefes ve yavrunuz ile ilk tanıştığınız o muhteşem anınızı ölümsüzleştirerek, ona büyüdüğünde eşsiz bir hediye sunmaya ne dersiniz ?

Sizi Arayalım

PAKET KAPSAMI:

· Doğum öncesinde hastanede geçirdiğiniz son hamilelik anlarınızı,
· Doğumhaneye gidiş ve doğum anını,
· Bebeğinizin ilk dünyaya gözlerini açtığı, o ilk sahneleri,
· Baba ve yakınların heyecanlı bekleyişlerini,
· Bebeğinizin ilk muayene, yıkama ve giydirilme anlarını,
· Annenin ilk defa bebeği ile kucaklaştığı, o ilk duygu yüklü anları,
· Doğum sonrası anne ve bebeğin odaya getirilmesinden itibaren, o ilk saatlere ait fotoğraf karelerini,
· Aile bireyleri ile birlikte bebeğinizin bir araya geldiği unutulmaz anların fotoğraflanmasını kapsamaktadır.

 

İÇERİĞİ:

200-350 arası poz çekimi yapılır
1 Adet Fotoğrafların tamamının olduğu DVD verilir
( Fotoğrafların tamamı çekilmiş orjinal halleri ile teslim edilir, albümsüz paketlerde herhangi bir photoshop düzeltmesi yapılmaz)

 

Herhangi bir gecikme yaşanmaması için paket ile ilgili olarak en az 1 hafta önceden kapora yatırılarak randevu alınması gerekmektedir.

 

TÜM ÇEKİMLER PROFESYONEL BAYAN FOTOĞRAFÇI ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

 

NOTLAR:

*Siparişin veya hizmetin kesinleşmesi için, İstanbul için 100 TL, İstanbul dışı çekimler için 200 TL kapora olarak randevu kesinleştirme aşamasında alınmaktadır, kalan miktar çekim günü nakit olarak çekime gelen fotoğrafçı arkadaşa ödenir.

*Normal doğum ve sezeryan için ücret farketmemektedir. Mesai saatleri dışında dahi olsa, iletişim bölümünde bulunan 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ veya GSM numaralarından bizlere ulaşabilir ve doğumun başlamak üzere olduğunu bildirebilirsiniz. Saat farketmeksizin görevli bir arkadaşımız çekim için yönlendirilecektir.

*Çekimlere gelen arkadaşlarımızın yol veya kişisel giderleri için ek bir ücret talep edilmemektedir. Bazı iller ve yurtdışı çekimleri için çekime yönlendirilen arkadaşlarımızın yol, konaklama, yeme-içme, vize masrafları ayrıca tahsil edilir. Bu gibi durumlar için çekim süreleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir, lütfen bilgi alınız.

*Ödemenin tamamı alındıktan 3-4 iş günü içinde çekilmiş fotoğrafların tamamı sizlerin görebileceği formata dönüştürülerek DVD ile kargoya verilerek sizlere ulaştırılır.

 

<< Geri dön

 

Yorumlar kapatıldı.

Etiketler