.

Set Albüm Paket – Hamilelik Fotoğrafı Fiyatları

Satış Fiyatı : 1000 TL
Kampanyalı Satış Fiyatı

850 TL
15

Dünyaya merhaba demeye hazırlanan, ailenize yeni katılacak canınızdan bir parçanın, ileride çok güzel duygulara sebep olacak güzel bir anı ve hatıra bırakmak istemez misiniz.

Sizi Arayalım

PAKET KAPSAMI:

Hamilelik döneminde, bebeğinizin dünyaya merhaba demeden önce, iç veya dış mekan çalışmaları ile fotoğraflama hizmetlerini kapsamaktadır.

 

 

İÇERİĞİ:

250-350 arası poz çekimi yapılır
1 Adet 30×60 Panaromik Büyük Boy Albüm hazırlanır.
2 Adet 15×30 Panaromik Cep Albüm Hazırlanır.
Albüme koyulacak fotoğraflara photoshop düzeltmesi uygulanır
1 Adet Fotoğrafların tamamının olduğu DVD verilir

 

 

NOTLAR:

*Siparişin veya hizmetin kesinleşmesi için, 100 TL kapora olarak randevu kesinleştirme aşamasında alınmaktadır, kalan miktar çekim günü nakit olarak çekime gelen arkadaşlara ödenir.

*Mesai saatleri dışında dahi olsa, iletişim bölümünde bulunan 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ veya GSM numaralarından bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

*Çekimlere gelen arkadaşlarımızın yol veya kişisel giderleri için ek bir ücret talep edilmemektedir. Bazı iller ve yurtdışı çekimleri için çekime yönlendirilen arkadaşlarımızın yol, konaklama, yeme-içme, vize masrafları ayrıca tahsil edilir. Bu gibi durumlar için çekim süreleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir, lütfen bilgi alınız.

*Ödemenin tamamı alındıktan 3-4 iş günü içinde çekilmiş fotoğrafların tamamı sizlerin görebileceği formata dönüştürülerek DVD ile kargoya verilerek sizlere ulaştırılır.

 

 

<< Geri dön

Yorumlar kapatıldı.

Etiketler